FUE Yöntemi

FUE yönteminin incelikleri

FUE PLUS Kandırmacasına Dikkat

Saç ektirme öncesi FUE PLUS, MEGA FUT, A PLUS FUE gibi terimleri kullanan yerlerden görüşmeyi keserek çıkabilirsiniz. Ticari saç ekim merkezindesiniz demektir.

FUE Yöntemi le Ekimin Avantajları ve Dezavantajları

Fue yöntemi Saç ekiminde en çok uygulanan yöntemdir. Hem daha çok greft alınması mümkün olduğundan ve hemde estetik açıdan şerit alınmadığı için ense bölgesinde iz bırakmadığından saç ekimi için daha çok tercih edilen yöntem olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca vücut kılları ve sakallarda saç ekim için kullanılır.

FUE Yöntemiyle Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi Nedir? İngilizce “follicular unit extraction” teriminin kısaltmasıdır.Folliküler ünite, kök ünitesidir. Kök ünitesi genelde 1-5 saç kökü içerir. Folliküllerin 0-6-0.8 cm çapında silindirik bir aletle etrafının çizildikten sonra kopartılıp yerinden alınmasını ifade eder. FUE Tarihçesi Saç FUE saç ekimi 1989’da Woods tarafından gerçekleştirilmiştir. Ancak FUE yöntemi Woods tarafından yıllarca gizlenmiştir. FUE saç ekimi yöntemini 2001’de ilk yayınlayan Rassman olmuştur. FUE Saç Ekimi Nasıl Uygulanır? FUE işlemi sırasında saçların… Daha fazlasını oku »FUE Yöntemiyle Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi

Saç ekimi ve FUE yöntemi hakkında bilmeniz gerekenler. FUE yöntemi Saç ekiminde en çok uygulanan yöntemdir.