Kötü Saç Ekiminin Düzeltilmesi

Kötü Yapılan Kaş Ekimi

Saç ekiminin kötü yapılmış olanı toppik,jöle,biryantin gibi ürünlerle kısmen kamufle edilebilir yada şapka veya protez saç gibi uygulamalarla tamamen kapatılabilir. Buna karşın kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir ve çok göz önünde olduğu için konuşulan kişinin gözü hep oraya kayar bu da kişiyi aşırı ölçüde rahatsız eder.
Kötü yapılmış kaş ekiminin çözümü üç şekilde mümkündür
1-Çıktıkça cımbızla çekerek almak zahmetli bir çözümdür ama en ekonomik olanıdır ve kişi kendi yapabilir,burada sadece dik çıkma sorunu çözülmüş olur kaşsızlık sorunu aynen devam eder.
2-Epilasyon;lazer veya iğne epilasyonuyla dik çıkan kıllar köklerinden yakılırtemizlendikten sonra yeniden doğal açısıyla ekim yapılır.
3-Dik ekilmiş kaşlar FEU ile alınır tamama yakını alındıktan sonra istenilen sıklıkta ve doğal açısıyla yeniden kaş ekilir.En doğru çözüm budur ciddi tecrübe gerektirdiği için yaygın olarak yapılamamaktadır.
Burada gördüğünüz kötü sonuçlanmış kaş ekimleri 1-3 seans yapılmıştır ama sonuç resimlerdende anlaşılacağı üzere çok yüz güldürücü değildir.Kaş ekim araştırılırken çok dikkatli olmak ve her saç ekenin kaş ekebileceği yanılgısına düşmemek gerekir.

Bir cevap yazın